Zapojte se do testování a získejte slevový voucher na brýlové obroučky značky Crullé 

image
Přihlašování právě probíhá
kolik se toho testuje
50
konec přihlašování
31. 3.
22:00
konec testování
30. 4. 2020

Koho hledáme

Hledáme 50 testerů, kteří dostanou slevový voucher v hodnotě 400 Kč a objednají si na e-shopu Alensa.cz libovolné brýlové obroučky Crullé. Poté se s námi podělí o svou recenzi na tomto webu. 

Podle čeho vybíráme

Do přihlašovacích komentáře nám prosím napište, jaké vybrané obroučky se vám líbí nejvíce a rádi byste si je zakoupili. Redakce vybere náhodně 50 testerů, kteří obdrží voucher na 400 Kč na e-shop Alensa.cz.


Potřebujete nové dioptrické brýle, ale nechce se vám chodit do optika nebo se vám nepodařilo najít obroučky podle vašich představ? A co si pořídit brýle on-line? Že nevíte jak na to?

V e-shopu Alensa.cz si můžete vyzkoušet stovky brýlí v takzvanému virtuálním zrcadle a nemusíte nikam chodit. Pokud máte recept od lékaře nebo změřený zrak od svého optometristy, stačí si vybrat obroučky, pak zadat správné hodnoty a vybrat si skla, která vám budou vyhovovat.

Všechna skla mají už v základu UV filtr, tvrzení, antireflexní úpravu, samočisticí nebo superhydrofóbní vrstvu a na rozdíl od optiky bez dalších příplatků. Kompletní dioptrické brýle na míru vám pak dojdou domu do 5 až 7 pracovních dnů.

Pokud si vyberete obroučky značky Crullé, můžete mít kvalitní brýle včetně dioptrických skel už od 997 Kč. Nyní můžete získat slevový voucher 400 Kč na nákup brýlí on-line. 

 Crullé     Crullé