Testerky si díky slevovému voucheru pořídily a otestovaly brýlové obroučky značky Crullé. Jak jim značka Crullé vyhovuje najdete v recenzích 

image
otestováno
Počet recenzí
13
jak jste hodnotili
5
10x
4
2x
3
1x
2
1
doporučuje
92 %
Testováno v období
od 10. 5. 2020
do 14. 6. 2020


Potřebujete nové dioptrické brýle, ale nechce se vám chodit do optika nebo se vám nepodařilo najít obroučky podle vašich představ? A co si pořídit brýle on-line? Že nevíte jak na to?

V e-shopu Alensa.cz si můžete vyzkoušet stovky brýlí v takzvanému virtuálním zrcadle a nemusíte nikam chodit. Pokud máte recept od lékaře nebo změřený zrak od svého optometristy, stačí si vybrat obroučky, pak zadat správné hodnoty a vybrat si skla, která vám budou vyhovovat.

Všechna skla mají už v základu UV filtr, tvrzení, antireflexní úpravu, samočisticí nebo superhydrofóbní vrstvu a na rozdíl od optiky bez dalších příplatků. Kompletní dioptrické brýle na míru vám pak dojdou domu do 5 až 7 pracovních dnů.

Pokud si vyberete obroučky značky Crullé, můžete mít kvalitní brýle včetně dioptrických skel už od 997 Kč. Nyní můžete získat slevový voucher 400 Kč na nákup brýlí on-line. 

 Crullé     Crullé


Hodnocení
13
avatar
Kristýna
Momentálně nechám moje oči odpočívat od kontaktních čoček, a tak bylo třeba si objednat nové brýle, jelikož ty moje staré už dosluhují. Sešlo se to, ale v době koronavirové pandemie a objednat brýle online, byla ta nejbezpečnější cesta, i když jsem k tomu měla respekt. Překvapilo mě, jak je objednání brýlí z alensa.cz intuitivní s rychlé a to i následné dodání. S obroučky Crulle jsem v minulosti neměla žádnou zkušenost a jsem zvědavá kolik toho vydrží. Zvolila jsem model Crullé SG8003 C8, který obsahuje i sluneční magnetický klip - takže mohu brýle používat i jako sluneční, což je pecka. Za mě parádní spokojenost poměr cena/výkon.
klad možnost vyzkoušení virtuálním zrcadlem
klad příznivé ceny
klad pouzdro zdarma
klad sluneční klip zdarma u mého typu brýlí
klad perfektně padnou
klad měření vzdálenosti zornic virtuálním pravítkem
klad nic mě nenapadá
avatar
Mgr. Marie
Využila jsem testování a objednala si brýlové obroučky - sluneční. Balíček došel velmi rychle a byl v pořádku. Brýle moc hezké a slušivé , které mají ještě poudro z pevného materiálu, které se zapíná na zip. Jsem velmi spokojená a mohu jen doporučit.
příloha
klad rychlost dodání
klad balení brýlí
klad pouzdro
klad nemám výhrady
avatar
Andrea
Velmi šíroký výběr, díky virtuálnímu zrcadlu se vidíte. Pokud znáte dioptrie popř. cylindr je objednání hračka. Komunikace s obchodem byla rychlá a srozumitelná. Brýle dorazily za 7 dní. Krásně sedí a v balení byl přiložen i dárek (náhradní hadřík a sluneční brýle). To potěšilo. Jsem naprosto spokojená. Děkuji.
klad snadné objednání
klad virtuální zrcadlo
klad žádné zápory jsem nenašla
avatar
Petra
Jsem ráda, že jsem mohla testovat, protože už delší dobu řeším pořízení nových brýlí. Obroučky jsou skvělé, dobře mi sedí. Mají na výběr spoustu barevných kombinací. Jsou z kvalitního materiálu. Lepší, než kupovat brýle v obchodě. Určitě doporučuji všem. Jsem s nimi moc spokojená.
klad kvalita
klad nic
avatar
Natálie
Naprosto skvělé a dokonalé. Lepší výběr brýlí jsem zatím ještě asi neviděla. Funkce zrcadla mě nadchla, je to super možnost jak se podívat, jak brýle sluší :-) Nákup byl pro mě velmi pohodlný. Balíček přišel velmi rychle a brýle jsou perfektní. S výběrem jsem moc spokojená. Za mě super!!!
klad Zrcadlo
klad Velký výběr obrouček
klad Dobré ceny
klad Nic
avatar
Viktorie
Z nákupu brýlí on-line jsem měla trochu obavu, ale vzhledem k ceně jsem to nakonec riskla. A výsledek je nad očekávání dobrý. Mohu jen doporučit, navíc na Alensa.cz mají i virtuální zrcadlo, kde jsem si brýle mohla vyzkoušet on-line. Za své předchozí brýle jsem dala až 3x tolik.
klad Super cena
klad Krásné obroučky
klad Nic
avatar
Petra
S nákupem jsem velmi spokojená, musím říct, že tento prodejce dioptrických brýlí se mi velmi líbí. Na stránkách jsou perfektně vidět ceny, stránky jsou přehledné a je možné brýle vyzkoušet virtuálně. Pro ty, kteří rádi nakupují přes e-shopy je to perfektní. Brýle mám už doma, vypadají stejně jako na e-shopu, jsou krásné a sedí perfektně. Doporučuji.
klad Dobré ceny
klad Nic
avatar
Jana
Vybrala jsem si Crullé 17012 C4. Obroučky docela sedí , skla jsem si neobjednávala protože i přes vypracovanou možnost výběru dioptrii a dalších parametrů skla dám přednost kamenné optice. Je to dost náročné projet všechny varianty brýlí a vyzkoušet virtuálně.
klad moderní tvary
klad zdlouhavější výběr
avatar
Kristýna
Brýle mne opravdu prekvapily,jsou kvalitni. Žádný plast ale kov,zároveň jsou velmi lehké a mají krásné motivy. Jeden jsem objednavala a druhý den jsem měla u sebe,mají velký výběr i dětských obrouček což je také super. Rozhodně doporucuji, a ceny jsou take adekvátní ke kvalitě :)
klad Kvalita obrouček
klad Dodání
klad Výběr
klad Nic co bych vytkla
avatar
Tereza
Brýlové obroučky Crullé, od online prodejce kontaktních čoček Alensa, mě velmi příjemně překvapily, v první řadě při výběru obrouček na internetové stránce. Značka Crullé nabízí mnoho různých tvarů obrouček ve spoustě barevných provedení. Možnost vyzkoušet si brýle za pomoci webkamery mi velmi pomohla ve finálním rozhodování. Dalším překvapením bylo zadávání dioptrií a ostatních potřebných informací, které bylo díky vysvětlením a popisům jednodušší, než jsem očekávala. Měla jsem maličko obavy z kvality brýlí, když jsem viděla nízkou cenu, ale když brýle dorazily, všechny obavy ze mě spadly. Brýle jsou velmi kvalitně zpracované, stejně jako originální pouzdro na brýle. S nákupem brýlových obrouček Crullé jsem velmi spokojena. Ani po několika týdnech užívání jim nemám co vytknout a mohu jen doporučit.
klad kvalita brýlových obrouček
klad velký výběr tvarů a barev
klad virtuální vyzkoušení
klad pouzdro na brýle a čistící hadřík v ceně
klad zatím se mi líbí vše
avatar
Nikola
Na stránkách Alensa je velký počet dioptrických brýlí a každé si díky virtualní kamaře můzete vyzkoušet z pohodlí domova. Sama jsem měla velký problém které brýle si zrovna vybrat. doma jsem již nějaké dioptrické brýle měla a tak pro mě bylo mnohem jednodušší se v parametrech brýlí vyznat. Myslím, že starší člověk by s výběrem měl větší problémy. Něčemu jsem uplně nerozuměla a tak jsem musela hledat na internetu co přesně jaké označení znamená. zabere to více času,ale ušetří to cestu do obchodu.
klad virtuální kamera
klad velký výběr brýlí
klad nějaké označení bylo těší najít
avatar
Bára
Jsem ráda, že jsem měla možnost brýlové obroučky značky Crullé testovat, delší dobu jsem řešila pořízení nových brýlí a stále jsem nemohla najít takové, které by se mi líbily. Objednané obroučky jsou skvělé a dobře mi sedí. Na stránkách je na výběr spoustu barevných kombinací a druhů. Jsou z kvalitního materiálu. Lepší, než kupovat brýle v obchodě. Určitě doporučuji všem. Jsem s nimi moc spokojená
klad Dobré ceny
klad Nic
avatar
Veronika
Alensa velmi mile překvapila širokým výběrem brýlí. Nesmírnou výhodou je možnost vyzkoušení brýlí virtuálním zrcadlem a nemusíte tedy kupovat brýle v kterých by jste se později necítili. Překvapivě i doručení bylo velmi rychlé. za mne to rozhodně nebyli poslední koupené brýle.
klad Výběr
klad Zpracování
klad Doručení
klad Virtuální zrcadlo
klad Nic