Vybrané testerky se svými miláčky testovaly granule pro kočky KIS -KIS® Original selection

image
otestováno
Počet recenzí
9
jak jste hodnotili
5
6x
4
3x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 3. 4. 2020
do 3. 5. 2020


Granule pro kočky KIS - KIS® Original selection

Otestujte granule KIS - KIS® Original selection pro vnitřní a venkovní kočky všech plemen. Toto granulované krmivo pro kočky je výsledkem práce světově uznávaných nizozemských odborníků s bohatými zkušenostmi a znalostmi v oblasti vývoje a výroby krmiv.

Výhody těchto granulí:

  • pro dokonale lesklou srst
  • vysoce stravitelné proteiny
  • regulují pH moči
  • regulace smotků chlupů v trávicím traktu
  • ideální poměr omega 6:3 mastných kyselin
  • nepodporuje vývoj struvitů v močovém měchýři

Velikost testovaného balení je 450g. 

Složení:

pšenice, zdroje živočišných bílkovin, kukuřice, pšeničné krupice, sušené kuřecí maso, sušené hovězí maso, drůbeží tuk, hydrolyzovaná kuřecí játra, rýžové otruby, sušená rybí moučka (sleď), hovězí tuk, rybí olej (losos), kukuřičný prášek, extrakt z yucca schidigera


Více informací o produktu se dozvíte TADY.


Hodnocení
9
avatar
Martina
Granule se mi líbí hlavně velikostně. Kočka je dost vybíravá, ale tentokrát jí chutnaly hned. Vrhla se na ně. Přemýšlím, že jí objednám další. A i mně příjemně voní. Co se mi nelíbilo, je obal, ale to samozřejmě na složení, vůni a chuť nemá žádný vliv.
klad velikost
klad vůně
klad Kočka Minda se na ně hned vrhla.
klad obal, ale to na chuti granulí nemá vliv.
avatar
Kristýna
Jelikož máme doma tři mlsné kočičí jazýčky, trochu jsem se obávala, aby granule splnily jejich vysoké nároky. Obavy byly, ale úplně zbytečné a po granulích se jen zaprášilo. Nejstarší člen smečky ocenil drobnější velikost kousků i to, že jsou regulují tvorbu smotků chlupů v zažívání, na které trpí. Ocenila bych balení uzavíratelné na plastový "zip"
klad drobné kousky granulí
klad dobře stravitelné
klad regulují tvorbu smotků chlupů
klad chybí suchý zip či jiné zavírání na balení
avatar
Anna
Dobrý den, tyto granule pro kočky, které jsem měla se svojí kočičkou otestovat mi přijdou skvělé vzhledem k ceně, za kterou se prodávají. Moc chutnají mé kočičce, která si je dopřává moc ráda. Během pár dnů si na ně zvykla. Vzhledem k výživovým hodnotám, bych tyto granule dále doporučila. Kočička má lesklejší srst a je více akčnější. Mockrát děkuji za zaslání.
klad Lesklejší srst
klad Energie
klad Chuť, kterou ocenila má kočička
klad Cena
klad Výživové hodnoty
klad Více variant- příchuť
klad Nic
avatar
Denisa
Kocourkovi granule moc chutnají, hezky voní a zdá se mi dokonce že už po týdnu má lesklou srst a netrápí ho tolik zažívání. Určitě si tuhle značku dokoupím a doporučuju všem svým známým a kamarádkám :)
příloha
klad Hezky voní
klad Lepší zažívání
klad Hebší srst
klad nic
avatar
Ivana
Děkuji za možnost otestovat tyto granulky. Hned jak jsem otevřela pytlík s granulky mě zajímala jejich vůně. Granulky voní příjemně a není to žádné výrazné aroma. Po přečtení složení granulek je výživné a s vitamíny. Tak a šlo se testovat :) Naše Viktorie je hodně mlsná kočička , ale k mému překvapení se vrhla po misce jako divá. Jedním velkým plusem těchto granulek je jejich tvar a velikost, což si myslím že hodně kočičkám bude vyhovovat. jen ta naše mlsná potvůrka baštila granulku jen když je dostala čerstvě nasypané. Když jí ležely déle v misce už si jich nevšimla.
příloha příloha
klad Tvar a velikost granulek
klad Složení
klad Vhodné pro všechny rasy kočiček
klad po delší době v misce, už je micina nechtěla jíst
avatar
Soňa
Granule vyzkoušela naše kočka Julča a musím říct, že ji velmi chutnaly. Ihned zbystřila a misku granulí nemohla nechat ladem, myslím, že ji hlavně přilákala nádherná vůně ryb a hovězího masa. Zaujal mě jejich ideální poměr omega 6:3 mastných kyselin. Granule budeme i nadále kupovat, aby měla Julča lesklou srst a byla zdravá a čiperná. Kvalitní strava pro naší kočku je důležitá a granule KIS-KIS rozhodně kvalitní jsou.
klad lesklá srst
klad poměr 6:3 mastných kyselin
klad regulují pH moči
klad nic
avatar
MARTINA
Granule u nás sklidily obrovský úspěch, vždy záleží naší kočce na prvním dojmu a tady to prošlo. Půlkilový balíček byl za tři dny fuč. Granule mají dobrou velikost pro dospělou kočku, krásně voní a stoprocentně dobře chutnají. Ocenila bych i větší balení než půl kila, dlouho to totiž nevydrží.
klad chuť
klad vůně
klad na nic jsem nepřišla
avatar
Věra
Náš domácí mazlíček kocour Tom je dost vybíravý,ale tyto granule mu chutnají,dostává je střídavě s granulemi jeho oblíbené značky.Domnívám se,že se jedná o kvalitní krmivo už dle jeho složení a hlavně spokojenosti strávníka.Na detailnější hodnocení by byla třeba delší doba užívání.
klad složení
klad spokojenost strávníkabez připomínek
klad přiměřená velikost
klad nenašla jsem nedostatky
avatar
Klára Frederika
Balení granulí Kis - Kis Original se lehce přenáší, má jen 450 g. Samotné granulky jsou drobné, kočce se dobře konzumují. Kočičce granule chutnaly, přestože obvyhle raději kapsičku. Ale tady udělala výjimku a opravdu je jedla s chutí. Doporučuji.
klad velikost granulí
klad asi i dobrá chuť, kočce chutnají
klad nic