Otestujte se svou dcerou balíček intimní hygieny GYNELLA® Intimate 

image
Testování ještě nezačalo
kolik se toho testuje
10
přihlašování
od
6. 4.
06:00
konec testování
3. 5. 2020

Koho hledáme

Hledáme 10 maminek, které mají dceru starší 3 let a otestují společně produkty na intimní hygienu GYNELLA® Intimate. Poté se s námi podělí na tomto webu o své recenze na oba testované produkty. 

Podle čeho vybíráme

Do přihlašovacího komentáře nám prosím odpovězte na otázku, jaké dvě účinné látky jsou obsaženy v produktu GYNELLA® Intimate Wash. Správnou odpověď na otázku najdete TADY.

Ze všech správných odpovědí vybereme 10 testerek, kterým pošleme balíček produktů zdarma na adresu domů.


Chcete být dole bez starostí každý den? Vyzkoušejte produkty GYNELLA® Intimate, které dodávají intimním partiím vše potřebné k udržení přirozené mikroflóry. 

GYNELLA® Girl Intimate Wash

GYNELLA® Girl Intimate Wash je mycí přípravek určený pro intimní hygienu dívek od 3 let věku. Je vhodný pro každodenní použití a je velice šetrný k dívčí pokožce i intimním partiím.

Slyšíte často svědí, pálí, nebo pozorujete zarudnutí intimních partií. PoužíváníGYNELLA® Girl Intimate Wash tyto příznaky zmírníte a zároveň naučíte Vaši dceru se o své intimní partie správně starat.


Více informací o produktu se dozvíte TADY.GYNELLA® Intimate Wash

Díky GYNELLA® Intimate Wash a jeho složení obohacenému o kyselinu mléčnou je vašim intimním partiím dopřáno správné pH, které zajišťuje přirozenou ochranu. 

Borovicová silice má deodorační vlastnosti, které ulevují od pocitu nepříjemného zápachu a zároveň má protizánětlivé a tišící vlastnosti.

Je také vhodný pro ženy s citlivou pokožkou.


Více informací o produktu se dozvíte TADY.