Jste pravidelnou divačkou pořadu Všechno, co mám ráda? Získejte nádobí z limitované edice vytvořené pro tento pořad 

image
Testování ještě nezačalo
kolik se toho testuje
10
přihlašování
od
31. 8.
05:00
konec testování
6. 9. 2020

Koho hledáme

Hledáme 10 testerek, které získají voucher na nákup libovolného kusu nádobí ze speciální limitované edice Všechno, co mám ráda a poté se s námi podělí o svou recenzi zde na webu. 

Podle čeho vybíráme

Do přihlašovacího komentáře napište, jaký kousek z nabídky limitované edice nádobí Všechno, co mám ráda vás nejvíce zaujal a chtěla byste ho mít ve své sbírce. 

Redakce ze všech přihlašovacích komentářů vybere náhodně 10 testerek, kterým zašleme voucher a budou si moci objednat jeden kus nádobí z limitované edice Všechno, co mám ráda podle svého výběru. 

Limitovaná edice nádobí Všechno, co mám ráda 

Jedinečná limitovaná kolekce prvotřídního karlovarského porcelánu. Barevně je motiv inspirovaný nejen samotným televizním pořadem, ale také ženou. Křehkou, ale silnou bytostí, která zvládne něco dobrého uvařit, upéct, je kreativní a inspirativní.

Dalším inspiračním zdrojem je nenápadná, velmi vytrvalá květinka, kterou zná většina z nás. Kokoška pastuší tobolka je léčivá bylinka, svou šešulkou, ve které jsou uložena semínka, připomíná srdce. Design dekoru je volně rozmístěn, někdy tvoří tapetový motiv, jindy shluk květinek. Je obohacen symbolem srdce, které na vás mnohdy vykoukne i tam, kde jej nečekáte.

Sortiment je pečlivě vybraný z prověřených kuchyňských doplňků, obohacen novým tvarem Lea.

Nádobí je vypalované při vysoké teplotě, je velmi odolné, hodí se do trouby a neublíží mu ani myčka nádobí.


Design by Lenka Sárová Malíská.Na celou nabídku limitované edice nádobí se můžete podívat TADY.