Online platforma osobního rozvoje Klubu Bohatých dostala od testerek to nejlepší hodnocení. Jejich zkušenosti najdete v recenzích

image
otestováno
Počet recenzí
9
jak jste hodnotili
5
6x
4
3x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 3. 5. 2020
do 28. 6. 2020


Klub bohatých 

Klub Bohatých je pro všechny, kterým záleží na jejich vlastním osobním růstu a to nejen z teoretické části, ale především té praktické - sklízet v životě to, co opravdu chcete. Je potřeba se naučit správně sázet a dobře se o svou zahrádku starat.

Klub Bohatých je výjimečná platforma, kde si každý najde to "své"... ať už čistě z oblasti osobního rozvoje a nebo také rozvoje podnikatelského.

Náš život je fyzickým projevem toho, co se odehrává uvnitř v nás.

Říká se:  "Změň své myšlení a změníš svůj život". Výstižněji to můžeme říct i takto: "Změň svou energii (vibraci) a změníš svůj život". Být ve vibrační shodě s tím, co člověk chce je zásadní klíč k bohatému životu. Vesmír totiž neslyší Tvá slova, nýbrž VIBRACI.

t součástí komunity Klubu Bohatých je velmi silné v tom, že pomáhá dostat do lepších vibrací, odhaluje principy a techniky, jak na sobě efektivně pracovat a žít naplněný - bohatý život.

Klub je vhodný i pro ty, kteří touží po svobodném podnikání, chtějí se naučit používat sociální sítě efektivně a produktivně, vybudovat si svou vlastní Značku, vydělávat peníze, i když spí a stát se svobodným profi podnikatelem. Ať už jste teď na nule nebo již v podnikatelském procesu.


Hodnocení
9
avatar
Daniela
Přínosná videa, online lekce, články i příspěvky v uzavřené facebookové skupině. Krásně a zajímavě zpracované, perfektní jak pro osobní rozvoj v rámci zdravého životního stylu, tak pro podnikání. Moc ráda jsem byla součástí a odnesla jsem si mnoho zajímavých informací, děkuji!
klad Všechny důležité informace pohromadě
klad Propojení i přes facebookovou skupinu
klad Online lekce včetně cvičení
klad Celé filmy ke shlédnutí
klad meditace, semináře, audioknihy
klad nic :).
avatar
Ivana
Klub Bohatých je velice zajímavý počin, opravdu souhlasí to, že každý si tam najde to své. Já jsem se soustředila hlavně na osobní rozvoj a protože rozmýšlím podnikání, tak i na tuto oblast. Určitě mi videa hodně dala a spoustu věcí jsem se dozvěděla. Možná mi malinko vadila vzhled a grafika stránek, trošku neprofesionální.
klad rozmanité
klad každý si najde to svoje
klad vzhled webovek
avatar
Jaroslava
Vyvedená možnost online couchingu, mnohých lektorských rad a doporučení. Rozdělení na různé sekce může využít každý, dle potřeby a výběru členství, zda stříbrné, nebo zlaté. Můžete si vybrat oblast osobního rozvoje, duševního zdraví, finance apod.., najdete zde spoustu inspirací. Pro mne zprvu dosti nepřehledné, spíše mě orientace odrazovala a nechápala jsem kam se podívat apod.. Je fakt, že se musíte tím "proklikat" a prjít si, potom se dá s touto platformou pracovat. Děkuji za možnost se zapojit do testování, nadšení lidí je evidentní. Facebook jsem příliš nezkoumala, je toho hodně ke vstřebání.
klad možnost výběru dle aktuálního vnímání, potřeby
klad online videa, kdykoliv ke zkouknutí
klad různorodost témat
klad pospolitost skupiny
klad nadšení lidí vás vtáhne :-)
klad nepřehlednost stránky, pro nováčka možné odrazení
klad příliš dlouhá videa
klad kvalita některých videí /zvuk..
avatar
Zuzana
Klub Bohatých je určitě skvělá myšlenka. Najdete zde nepřeberné množství inspirativních videí, knih i filmů. Navíc jsou úžasné pravidelné zoomy, které přišly vhod především v době karantény a je fajn, že existuje i skupina, kde se lidé navzájem podporují. Trošku bych ještě zapracovala na vzhledu stránek, jelikož pro mě jako nováčka bylo těžší se zorientovat, ale to už je jen detail.
klad různé formy předávání obsahu
klad online komunita
klad inspirativní přednášky
klad design webových stránek
avatar
Lenka
KB- pravidelná dávka inspirace. První kontakt je návodný (začni zde), sekce jsou barevně a přehledně odlišeny. 3 HLAVNÍ TÉMATA se dál větví na osobní rozvoj, podnikání, zdraví a pohyb. Je možné si koupit i další kurzy uvnitř. Lektorů je hodně, témata srozumitelně podána ve videolekcích. Technická kvalita slova i obrazu je velmi dobrá. Konceptem je hlavně seberozvoj, sdílení svých zkušeností na cestě směrem ke svobodě a vydělávání peněz. Témata jsou podávány z pohledu " vědy" (jak funguje mozek, emoce), ale i mindsetu a duchovních principů. Hlavně jsou tam výzvy a cvičení, které slouží ke změně v nás. Bez nich to nikam nevede. Samotní tvůrci ( Moni a Josef) apelují na ochotu něco u sebe měnit :). Pokud uznáte aspoň trošičku, že jste tvůrci svého života, máte doma ve svém počítači vcelku komplexní návody na to jak postupovat a pracovat na nových návycích v životě, v podnikání, ve vztazích a zdraví.
klad Grafika
klad Obsah
klad Aktuální pravidelné webináře
klad Četnost lektorů
klad Odkazy na filmy, audiotéka knih
klad nezaktualizovaná videa (funkce FB a YouTube)
avatar
Martina
V prvním radě chci moc poděkovat za možnost testování. Zkoušela jsem předtím již dvě podobné platformy, ale Klub bohatých byl na úplně jiné úrovni, prostě jiná liga. První týden byl náročný. Než se člověk zorientuje, zahlcen informacemi, myšlenkami, ale jak se dotoho člověk dostal bylo to báječné, každý den objevit něco nového. Skvělá atmosféra, motivující. Doporučuji
klad motivující
klad první úspěch a změny badat brzo
klad skvělá energie skupiny
klad zoom
klad mnoho oblastí
klad na úvod spousta informací
avatar
Markéta
Videa zpracování super, vždy mě to nakopne, najdu něco na čem se dá pracovat. Knihy doporučení skvělé, pomalu se tím vším prodírám. Krásně pochopitelně a uchopitelně vysvětleno. Fb skupina super i s jinými možnostmi. Moni C. přichází se stále novými variacemi. A nejen ona, příbehy jiných super k nakopnutí.
klad Videa, možno shlédnout kdykoliv
klad doporučení knih
klad připojení přes FB skupinu
klad sdílení
klad doporučení knih, meditací aj.
klad motivace a skvělá energie
klad nic :-D
avatar
Martina
Klub Bohatých je výborný nápad pro lidi, kteří chtějí na sobě pracovat a posouvat se dále. Ze stránek jsem byla nejdříve trochu zmatená, měla jsem problém se zorientovat. Ale po pár dnech jsem našla to, co jsem potřebovala. Velké plus vidím i v možnosti se vzájemně podpořit.
klad výborná energie
klad člověk má hned chuť na sobě pracovat
klad posouvá mě to dále
klad přístupná videa, knihy
klad různá témata
klad ze začátku trochu nepřehledné webové stránky
avatar
Nikola
Motivační videa, skvělé pro začátečníky, kteří se zajímají o seberozvoj nebo pro ty, kteří na sobě potřebuji znovu zapracovat. Trošku jsem se ztrácela v přehlednosti webu a videa na mě byla příliš dlouhá. Bylo by skvělé je rozkouskovat :-) Některá videa byla v horší kvalitě. Klíčové na mě působili velice příjemně. Děkuji za videa a motivaci :-)
klad Milý přístup
klad Motivační
klad Videa
klad Ppřehlednost webu
klad Délka videí