Testerky se svými dětmi testovaly deskovou hru Rytíř Klouzek. Jak je hra bavila se dočtete v recenzích

image
otestováno
Počet recenzí
5
jak jste hodnotili
5
2x
4
3x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 21. 4. 2020
do 24. 5. 2020


RYTÍŘ KLOUZEK

Zlí padouši obsadili naše krásné království a uvedli ho do strašného chaosu! Musíte království zachránit, a to hned! Společnou rukou proveďte chrabrého rytíře Klouzka celým dobrodružstvím plným zvratů, nástrah a překážek až do cíle.

Proveďte rytíře celou trasou na každé mapě od startu k cíli tak, aby se vyhnul všem pastím, překážkám a nástrahám. Trasu určuje stezka vyznačená světlou čarou. Pokud se vám podaří dorazit až do cíle poslední mapy s alespoň jedním zbývajícím životem, vyhráli jste.


Více informací najdete TADY.


Hodnocení
5
avatar
Kristýna
Hru jsme hráli cela rodina,rozhodně nás zaujalo propracopropracovani. Hru zvládla i dcera 6let a byla nadšená. Tato hra rozvíjí jak logické myšlení tak i motoriku u detí. Určitě jsme hru nehráli naposledy.
klad Barevnost
klad Kvalitni figurky
klad Zabava pro celou rodinu
klad Nekolik herních úrovní
klad Jedine co bych upravila je herní papírová herní procha,mohla by být třeba z PVC . Jinak není co vytknout
avatar
Soňa
Jde o velice zábavnou hru pro celou rodinu.pravidla jsou srozumitelný a děti se učí různým nastraham, překážek a zvratů. Děti poznávají,jak dokážou být lidé k sobě zlí a to není správné.Vsem vrele doporučujeme.
klad Je dobře vymyšlená a zábavná.
klad Děti jí milují a konečně se u ní všichni zabavime
klad Děti poznávají dobu,jak to probíhalo na hradech
klad Všem vřele doporučujeme
klad Nemám co vytknout
avatar
Veronika
Skvělá hra, při které musí všichni hráči spolupracovat (pokud hraje 2 - 4). Nehraje se proti sobě, nýbrž se musí "táhnout za jeden provaz". Chvilku nám trvalo, než jsme se sehráli, ale stálo to za to. Dokonce i náš desetiletý syn, kterého poslední dobou baví jen PS4 a mobil, hra zaujala a bavila ho.
příloha
klad Naučit se spolupracovat
klad Jednoduchá a srozumitelná pravidla
klad Možnost hru kdykoli přerušit, uklidit a trefa další den hrát znovu
klad Pokud rytíř udělá chybu, mohou za to všichni :)
klad Nic
avatar
Karolína
Krásná společenská hra pro děti ale i pro dospělé. Po tom co jsme všichni pochopili pravidla, hru jsme si velice užili. Opravdu doporučujeme všem kdo chce zabavit děti, mohou hrát i sami a užijí si zábavu.
klad provedení
klad Nic
avatar
Michaela
Pro děti určitě zábavná hra, rozvíjí fantazii, motoriku a představivost... Na výběr nekolik hracích map a doplňků, včetně ohrad a bran, které se dají přidělat na herní desku, takže děti baví i po delší době hraní. Je super, že spolu děti musí dobře komunikovat a spoluracovat....Jediným mínusem je, že při manipulaci vyjíždí herní deska z uložení a tak je nutné dětem do hry zasahovat....
příloha příloha
klad Kreativita hry
klad Několik možností herních map
klad Řešení herní desky, které není zrovna ideální